Wikiplacemarks.com  
 Find us on Google+

View tens of thousands of placemarks on our Wikiplacemarks map >>>

Plan your vacations, add new placemarks of sites your wish to visit, or just browse historical places, scenic sites, best kept secrets, famous film locations, infamous crime scenes, famous peoples' former homes or graves, disaster sites, interesting archaeological or geological sites, castles, churches, temples, mosques, architectural and engineering marvels, battlefields, tourist attractions and many more.  Choose the categories that interest you.  Just click on the link above.  

Zrób swojego Androida potężnym z inteligentnymi aplikacjami

Major Forms to wyjątkowe doświadczenie, ponieważ łączymy aplikacje smartfona z naszymi bazami danych stron internetowych. Innymi słowy, nie tylko będziesz miał okazję do zbierania danych i informacji zdalnie (bez potrzeby stosowania nieporęcznych komputerów) za pośrednictwem naszych aplikacji na smartfonie, ale dane będą mogły być natychmiast przesłane (zsynchronizowane) na naszej stronie internetowej i przechowywane do wykorzystania w przyszłości, w ten sposób chronimy integralność cennych informacji. Ponadto wszelkie zmiany przesłanych danych mogą być natychmiast zsynchronizowane ze smartphonem. Pozwala to podglądać obraz na żywo przez personel posiadający dostęp do komputera, podczas gdy dane są zbierane "w polu". Kontrolerzy mogą zmienić lub zaktualizować informacje gromadzone w czasie rzeczywistym, jednocześnie pomagając realizować pole gromadzenia i kierowania operacjami. Te możliwości, które oferujemy naszym klientów w prosty sposób zarysowują potęgę naszych aplikacji. Gdy dane są przesłane na naszej stronie internetowej mogą być przetwarzane przez wiele funkcji baz danych. Oto kilka przykładów:

Interakcje z Google Maps

1) Dane nie mogą być przykryte na mapach Google za pośrednictwem smartfona, ale kiedy dane zostały przesłane do naszych baz danych, każda próbka lub strona może być związana z szeregiem istotnych zebranych informacji na mapie takich jak zdjęcia, pliki wideo, teksty, opisy, dźwiękowych komentarze itp.Po prostu przez "kliknięcie" każdego terenu, wymagane informacje są dostępne dla szczegółowego przeglądu. Jeśli aplikacja śledzenia smartfona została wdrożona, próbki lub witryny mogą być związane z trasami pobranymi w trakcie zbierania informacji.

Publikuj automatycznie swoje materiały w sieci

2) Zgromadzone dane mogą być wyświetlane na naszej stronie internetowej w zintegrowanych tabelach dla łatwego dostępu i przeglądania zbiorów danych. Szczegółowe informacje, takie jak oglądanie obrazów z miniatur jest na odległość jednego kliknięcia.

Zabezpiecz dane

3) Pozostałe informacje można dodać do tabeli dla niektórych lub wszystkich próbek/sieci i przechowywać z pełną ochroną w ramach naszych bezpiecznych baz danych. Na przykład, jeśli geolog zebrał próbki skalne w terenie, a następnie analizuje ich geochemie, dane mogą zostać włączone do kompletnej tabeli na naszej stronie internetowej, dla każdej próbki, skupiającą informacje o lokalizacji z danymi chemicznymi. Dodatkowo zaszyfrowane klucze sprzętowe mogą być nabywane u nas, jeśli użytkownik wymaga zablokowania dostępu, nawet naszemu administratorowi baz danych (jedyna osoba, że pozwalają na interakcję z danymi do celów serwisowych).

Udostępnianie danych

4) Wszystkie dane są chronione hasłem, ale mogą być udostępniane kolegom lub przyjaciołom. Ponadto, dane mogą być publikowane łatwo na Facebooku i innych portalach społecznościowych. Dobrym przykładem jest nasza aplikacja Wakacyjna, która pozwala użytkownikowi smartfona nie tylko śledzić ich postępy trasy na wakacjach i współdziałać mediom takim jak obrazy i wideo wraz z opisami i komentarzami, z trasą, ale rodzina i przyjaciele mogą monitorować podróże użytkownika przez nasze strony internetowe lub za pośrednictwem mediów społecznościowych takich jak Facebook. Gdy urlop się skończy, użytkownik może na stałe zapisać dane podróży, może aby stworzyć w przyszłości film z wakacji, który dokumentuje wyprawę na podstawie wszystkich przechowywanych informacji.

5) Kolekcja przykład/sieć może być zintegrowana z innymi kolekcjami, dokonanymi przez kolegów lub przyjaciół, w pojedynczych tabelach i na mapach Google.

Prezentacje i eksport danych

6) Profesjonalnie wyglądające grafy, wykresy, tabele, itp. mogą być wykonane z danych online i pobrane do MS Word, MS PowerPoint lub innych odpowiednich aplikacji, i przetworzonych lub pozostawione online w celu udostępnienia innym, aby zobaczyli informacje.

7) Wszelkie lub częściowe dane mogą być pobierane do arkuszy kalkulacyjnych (np. MS Excel)

8) Jak wspomniano wyżej, wiele zbiorów próbek terenowych przeprowadzanych jednocześnie, mogą być monitorowane i/lub kierowane z centralnej "bazy macierzystej", jakim jest biuro w firmie.

Dostosuj swoją aplikację

9) Wszystkie aplikacje są wyjątkowo elastyczne i umożliwiają zbieranie dodatkowych informacji i przesyłanie ich do centralnej bazy danych. Podobnie, pola danych już w aplikacjach mogą zostać usunięte, jeśli nie są one potrzebne użytkownikowi. Oznacza to, że każda aplikacja może zostać spersonalizowana dla użytkowników indywidualnych (poprzez dodanie lub usunięcie, wierszy i kolumn w centralnych tabelach baz danych online).

Wbudowane moduły rozszerzenia aplikacji

10) Jednym z uprawnień naszych aplikacji jest to, że często zawierają aplikacje w aplikacjach. Nasza aplikacja teodolit (również jako samodzielna aplikacja), pozwala użytkownikom do obliczenia takich rzeczy jak odległość do lub wysokość odległych obiektów, jest zawarta w aplikacji, która może wymagać tego rodzaju pomiarów. Nie tylko pozwala na korzystanie z teodolitu z poziomu aplikacji, ale pozwala użytkownikowi przechowywać informacje, tak aby mógł on być zintegrowany z innymi zebranymi informacjami. Na przykład, archeologiczna aplikacja pobierania próbek umożliwia pomiary za pomocą teodolitu, aby przechowywać i wyświetlać na mapach w trakcie wykopalisk.

Most visited websites

resstrikeanddip (515264), laci (501738), slcsam (240987), Nursery (210906), Chinle (209120), geniet (183107), jtevalt (170789), RiverWolf (159751), danieleff (151326), xagaba (142228),
 
Czy masz formularz, który chcesz włączyć do aplikacji?

Proszę podzielić się swoimi pomysłami z nami.

Skontaktuj się z nami...