Wikiplacemarks.com  
 Find us on Google+

View tens of thousands of placemarks on our Wikiplacemarks map >>>

Plan your vacations, add new placemarks of sites your wish to visit, or just browse historical places, scenic sites, best kept secrets, famous film locations, infamous crime scenes, famous peoples' former homes or graves, disaster sites, interesting archaeological or geological sites, castles, churches, temples, mosques, architectural and engineering marvels, battlefields, tourist attractions and many more.  Choose the categories that interest you.  Just click on the link above.  

Додай сили своєму Андроїду через розумні програми

Головні Форми – це унікальний досвід, бо ми єднаємо програми для смартфонів з базами даних нашого веб сайту. Іншими словами, у Вас не лише буде можливість збирати дані та інформацію на відстані (без потреби тягти із собою громіздкі комп’ютери), ви зробите це через наші програми на смартфоні, але Ваші дані можуть бути моментально завантажені (синхронізовані) на наш веб сайт та збережені для подальшого використання. Таким чином, Ви захищаєте зібрану інформацію. Більш того, будь-які зміни у завантажених даних можуть бути моментально синхронізовані зі смартфоном. Це дозволяє Вам моніторити вживу через комп’ютер, під час збирання даних «на польових роботах». Інші можуть змінювати чи оновлювати інформацію, яка збирається в реальному часі та допомогти та скерувати роботи по її збиранню. Але усі ці можливості – то лише маківка айсбергу з усього того, що надають наші програми. Після завантаження даних на наш веб сайт, їх можна обробляти застосовуючи різні функції бази даних. Ось лише кілька прикладів:

Взаємодія з мапами Google

1) Дані не тільки можна накласти на мапи Google через смартфон, але і після завантаження даних у бази даних нашого веб сайту, кожний зразок або кожне місце можна з’єднати з різною відповідної інформацією. Наприклад, із зібраними зображеннями, відео, текстами, описами, аудіо записами та ін.. на мапі. Просто «натиснувши» на кожне місце, Вам покажуть потрібну інформацію для ознайомлення. Якщо було застосовано програму від слідкування смартфону, зразки або місця можна зв’язувати з маршрутами, які було пройдено при зборі інформації.

Автоматично публікуйте свою медія у мережі

2) Зібранні дані можна показати на нашому веб сайті, розкладені в таблиці для зручнішого перегляду та розуміння зібраних даних. Детальна інформація, а саме перегляд зображень розміром з ніготь, лише в одному натиску миші від Вас .

Збережіть дані

3) Іншу інформацію теж можна додавати в таблиці для усіх або деяких зразків/місць та зберігати її захищеною у нашій базі даних. Наприклад, якщо геолог зібрав зразки каменів на полі та відіслав їх на аналіз, ці дані можна додати у велику таблицю на нашому веб сайті для кожного зразка. Це звяже інформацію по місцю з хімічними даними. До того ж, можна придбати до додаткову платню зашифровані залізні ключі, якщо користувач потребує заборонити доступ навіть для адміністратора бази даних (це єдина людина, якій дозволено мати справу з даними заради підтримки роботи системи).

Поділиться своїми даними

4) Усі дані захищені паролем, але ними можна поділитися з колегами або друзями, якщо Ви цього забажаєте. До того ж, дані можна легко публікувати на Facebook та інших соціальних сайтах. Гарним прикладом буде наша програма Свята, яка надає можливість користувачу смартфона не тільки відслідковувати маршрут відпустки та додавати медія, такі як зображення та відео, разом із описами та нотатками, але дозволяти родині та друзям слідкувати за мандрами користувача в живу через наш веб сайт або через соціальні медія, такі, як Facebook. По закінченні відпустки, користувач може постійно зберігати запис подорожі, щоб у майбутньому зробити з нього фільм про відпустку, використавши усю збережену інформацію.

5) Колекція зразків/місце може бути інтегрована в інші колекції, зібрані Вашими колегами або друзями та об’єднані в одну таблицю на мапах Google.

Робіть презентації та вставляйте дані

6) З цих даних можна робити професійні графіки та таблиці онлайн та завантажувати в MS Word, MS Powerpoint, або інші підходячи програми та процесори, або залишати онлайн для доступу інших користувачів, яким Ви дозволяєте перегляд інформації.

7) Всі або деякі дані можна завантажувати в листи (наприклад, у MS Excel).

8) Як вже згадувалося вище, багато колекцій, які збираються водночас можна контролювати та\або управляти ними з центральної «бази», наприклад, з офісу компанії.

Налаштуйте свої програми

9) Усі програми дуже гнучкі та дозволяють збирати та завантажувати додаткову інформацію у центральну базу даних. Так само, поля даних, які вже є у програмах, можна видаляти, якщо вони не потрібні користувачеві. Тобто, кожну програму можна персоналізувати для різних користувачів (додавши або видаливши те, що стає рядками та колонками в таблицях центральної бази даних онлайн).

Вбудовані модулі розширюють можливості програм

10) Наші програми стають сильнішими, бо ми часто вбудовуємо програми всередину програм. Нашу програму теодоліт (це окрема програма), яка дозволяє користувачам вираховувати такі речі, як відстань до або висоту віддалених об’єктів, можна вбудовувати в інші програми, які потребують цих вимірів. Вона не тільки дозволяє користуватися теодолітом з іншої програми, але й надає користувачу можливість записувати інформацію, щоб інтегрувати її з іншою зібраною інформацією. Наприклад, програма збору археологічних зразків дозволяє робити виміри через теодоліт та зберігати й продивлятися їх на мапі під час розкопок.

Most visited websites

resstrikeanddip (515264), laci (501738), slcsam (240987), Nursery (210906), Chinle (209120), geniet (183107), jtevalt (170789), RiverWolf (159751), danieleff (151326), xagaba (142228),
 
У Вас є форма, яку Ви бажаєте перетворити на програму? Будь ласка, поділіться своїми ідеями з нами.