Wikiplacemarks.com  
 Find us on Google+

View tens of thousands of placemarks on our Wikiplacemarks map >>>

Plan your vacations, add new placemarks of sites your wish to visit, or just browse historical places, scenic sites, best kept secrets, famous film locations, infamous crime scenes, famous peoples' former homes or graves, disaster sites, interesting archaeological or geological sites, castles, churches, temples, mosques, architectural and engineering marvels, battlefields, tourist attractions and many more.  Choose the categories that interest you.  Just click on the link above.  

Udělej si svůj Android silný s inteligentními aplikacemi

Major Forms je to jedinečný zážitek protože jsme spojili smartphon s aplikacemi na internetových stránkách databáze. Jinými slovy, nejenže budete mít možnost shromažďovat data a informace na dálku (bez potřeby objemného počítače) prostřednictvím našich aplikací v telefonu, ale data mohou být okamžitě nahráne (synchronizovane) na naše webové stránky a uložene pro budoucí použití tak, chránime integritu cenné informace. Dále, veškeré změny provedené v nahrané daté mohou být okamžitě synchronizovane se smartphonem. To umožňuje živé sledování personálem kteří mají přístup k počítači, zatímco údaje se shromažďují "v poli". Sledovatelé mohou změnit nebo aktualizovat informace shromažďovány v reálném čase a zároveň pomáhát realizovat plán získávání a řízení operací. Ale tyto schopnosti, které nabízíme našim klientům, prostě poškrábat povrch síly naše aplikace. Jakmile jsou data nahrána na našich webových stránkách mohou být zpracována prostřednictvím velkého počtu databázových funkcí. Zde jsou některé příklady:

Interakce s Google Maps

1) Data mohou být nejen překryta na Mapách Google prostřednictvím smartphonu, ale jakmile data jsou nahrány na našich webových databází, může každý vzorek nebo web být spojeny s řadou shromážděných na mapě souvisejících informací, například obrázky, videa, texty, popisy, audio komentáře atd. Jednoduchým "kliknutím" v každé místo, požadované informace jsou k dispozici pro detailní přehled. Pokud aplikace sledovač v smartphonu byla provedena, mohou být vzorky nebo místa souvisejí s cestami odebraných při sběru informací.

Publikování automaticky médií na webu

2) Získané údaje mohou být zobrazeny na našich webových stránkách v inkluzivních tabulkách pro snadný přístup a prohlížení sběru údajů. Podrobné informace, jako je sledování obrazů z náhledů je na dosah ruky.

Zabezpečení dat

3) Další informace mohou být přidány do tabulek pro některe nebo všechna vzorky z místa a uloženy s kompletní ochranou v rámci našich zabezpečených databází. Například, pokud geolog sbírá vzorky hornin v oblasti a následně analyzuje za jejich geochemie, může tato data být začleněna do zcela vyčerpávající tabulky na našich webových stránkách pro každý vzorek, ttedy přiřazuje informace o poloze s chemickými daty. Kromě toho mohou šifrované hardwarové klávesy možné zakoupit přes nás v pořizovacích cenách v případě, že uživatel potřebuje zakázat přístup i pro našeho administrátora databáze (pouze jedinec, ktereho necháme pracovat s údaji pro účely údržby).

Sdílejte data

4) Všechna data jsou chráněna heslem, ale mohou být sdíleny s kolegy nebo přáteli jako přání. Kromě toho mohou být údaje zveřejněny snadno k Facebooku a dalších stránek sociálních médií. Dobrým příkladem je naše Rekreační aplikace, která umožňuje smartphonu uživateli nejen sledovat jejich rekreační cesty přidruženými médií, jako jsou obrázky a videa, spolu s popisy a komentáře, v cestě, rodina a přátelé mohou sledovat uživatelovy cesty živě na našem webu nebo prostřednictvím sociálních médií, jako je Facebook. Jakmile dovolená skončí, uživatel může trvale uložit cestovní záznam možná proto, aby se budoucí rekreační film, dokumentující cestu byl na základě všech uložených informací.

5) Vzorek/kolekce mohou být integrovány s dalšími sbírkami ze strany kolegů nebo přátel v jednotlivých tabulkách a na mapách Google.

Prezentovat a exportovat data

6) Profesionálně vypadající grafy, diagramy, tabulky apod. mohou být vyrobeny z dat on-line a staženy do MS Word, MS PowerPoint nebo jiných příslušných aplikací a procesorů nebo udelat on-line přístup ostatním aby povolít vidět informace.

7) Všechny nebo částečná data lze stáhnout do tabulky (např., MS Excel).

8) Jak bylo uvedeno výše, lze několik sbírek vzorků, které se konají simultánně mohou být sledovány a/nebo řídeny z centrální "domovské základny", jako je firemní kancelář.

Přizpůsobte si aplikace

9) Všechny aplikace jsou velmi flexibilní a umožňují dodatečné informace, které se budou zjišťovat a odesílat do centrální databáze. Stejně tak datová pole mohou být odstraněny, pokud nejsou potřebné pro uživatele. To znamená, že každou aplikace možné přizpůsobit jednotlivým uživatelům (přidáním nebo odstraněním, co se nakonec stalo, řádků a sloupců v centrální databázové tabulky on-line).

Vestavěné moduly rozšíření aplikací

10) Jednou z pravomoci našich aplikací je, že často obsahují aplikace v aplikacích. Naše aplikace teodolit (také samostatná aplikace), která umožňuje uživatelům vypočítat věci, jako je vzdálenost do nebo výška vzdálených objektů, a je součástí aplikace, které by mohly vyžadovat tyto druhy měření. Nejen, že to umožňuje použití teodolitu přímo z aplikace, a umožňuje uživateli zaznamenat informace, tak, aby mohl být integrován s dalšími shromážděnymi informacemi. Například aplikace archeologického odběru vzorků, která umožňuje měření pomocí teodolitu ukláda a prohlíži mapy během výkopu.


Most visited websites

resstrikeanddip (515264), laci (501738), slcsam (240987), Nursery (210906), Chinle (209120), geniet (183107), jtevalt (170789), RiverWolf (159751), danieleff (151326), xagaba (142228),
 
Máte formu, kterou byste rád změnili v aplikaci?
Prosím, podělte se o své nápady s námi.

Napište nám...